Резултати от Есенния кръг на състезанията “Родна реч” и “Млад математик”

Скъпи родители, ние от образователен център “Авигея” искаме да споделим с Вас, че резултатите от Есенния кръг на състезанията “Родна реч” и “Млад математик” на Многознайко вече са при нас!

📌 Медалите се разпределят както следва:

Родна реч

🥇 30-28 т. – златен
🥈 27-26 т. – сребърен
🥉 25-24 т. – бронзов

Протокол от състезанието „Родна реч“

Максимален бр. точки 1-4 кл.- 30

Максимален бр. точки ПГ3 и ПГ4 – 20

Трите имена на ученика клас получен брой точки
1 Йордан Русев Каламов 1 29
2 Матеа Ангелова Налбантова 1 26
3 Мартин Стоянов Стоянов 1 26
4 Калоян Тюлеков 1 23
5 Деян Ангелов Рибаров 1 20
6 Дария Георгиева Караславова 1 27
7 Атанас Божиков 1 24
8 Николай Атанасов Атанасов 1 20
9 Мартин Димитров Велков 1 25
10 Йорданка Георгиева Атанасова 2 21
11 Анастасия Атанасова Юнакова 2 17
12 Георги Марков Богунски 2 18
13 Велизара Пламенова Йорданова 2 24
14 Иван Маринов Петров 2 22
15 Кирил Богданов Кирчев 2 18
16 Деа Славкова Табакова 2 9
17 Пресиян Димитров Спилков 2 20
18 Анастасия-Мария Елинова Йорданова 2 25
19 Полина Боева 2 20
20 Георги Красимиров Вълчев 2 28
21 Иван Христов Мануков 2 13
22 Йоанна Велизарова Стаменова 2 10
23 Диан Димитров Георгиев 3 25
24 Андреан Ефтимов 3 22
25 Александрина Георгиева Мичева 3 20
26 Александър Емилов Бодурски 3 24
27 София Ангелова Налбантова 3 28
28 Радостин Йонков Капитанов 3 24
29 Мирослав Минчев Марински 3 27
30 Деян Ганчев Стоянов 3 23
31 Александра Христева 3 26
32 Симона Здравкова Николова 3 22
33 Стилян Георгиев Каишев 3 26
34 Георги Кирилов Дуров 3 24
35 Анна Андреева Стойнова 4 28
36 Ели Георгиева Ганчева 4 27
37 Елеонора Георгиева Тюлекова 4 25
38 Алекс Николаев Енев 4 27
39 Радослава Димитрова 4 26
40 Мария Пехливанова 4 26
41 Симеон Тодоров Тодоров 5 14
42 Борислав Герчев 5 25
43 Петър Станиславов Костов 6 25
44 Дария Петрова Кацарова ПГ4 17
45 Ениа Радославова Енева ПГ4 16
46 Теодор Костурски ПГ3 16

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Млад математик

🥇 30-27 т. – златен
🥈 26-24 т. – сребърен
🥉 23-20 т. – бронзов

Протокол от състезанието „Млад математик“

Максимален бр. точки за 1-4 клас – 30

Максимален бр. точки за ПГ3 и ПГ4 – 20

Трите имена на ученика клас получен брой точки
1 Йордан Русев Каламов 1 28
2 Никол Георгиева Маринова 1 28
3 Матеа Ангелова Налбантова 1 26
4 Мартин Стоянов Стоянов 1 24
5 Деян Рибаров 1 28
6 Александър Кисьов 1 28
7 Георги Илиев Коев 1 30
8 Калоян Георгиев Тюлеков 1 17
9 Дария Караславова 1 28
10 Николай Атанасов Атанасов 1 22
11 Мартин Димитров Велков 1 28
12 Атанас Георгиев Божиков 1 23
13 Дария Валентинова Йорданова 1 21
14 Марая Тодорова Паскалева 2 26
15 Живко Евгениев Енчев 2 27
16 Дара Стефанова Петрова 2 28
17 Мартин Яворов Кубатов 2 23
18 Анастасия-Мария Елинова Йорданова 2 22
19 Диана Георгиева Димитрова 2 21
20 Ивелин Живков Георгиев 2 30
21 Томислав Живков Георгиев 2 30
22 Иван Христов Мануков 2 10
23 Йоанна Велизарова Стаменова 2 9
24 Полина Димитрова Боева 2 15
25 Георги Димитров Малинов 2 20
26 Йорданка Георгиева Атанасова 2 24
27 Кирил Георгиев Телкиев 2 28
28 Димитър Каменов Колев 2 19
29 Георги Марков Богунски 2 6
30 Велизара Пламенова Йорданова 2 27
31 Петър Николаев Карайлански 2 28
32 Иван Маринов Петров 2 18
33 Кирил Богданов Кирчев 2 27
34 Борис Нешев Нешев 2 22
35 Пресиян Димитров Спилков 2 24
36 ГЕОРГИ БОЯНОВ МИНЕВ 2 25
37 Диан Димитров Георгиев 3 30
38 Александър Емилов Бодурски 3 25
39 Симона Георгиева Маринова 3 28
40 Андреан Ефтимов 3 23
41 София Ангелова Налбантова 3 23
42 Радостин Йонков Капитанова 3 18
43 Александра  Мирославова Христева 3 28
44 Васил Цветелинов Аврамов 3 30
45 Мирослав Минчев Марински 3 26
46 Костадин Радославов Искренов 3 19
47 Аляра Юсуф 3 26
48 Георги Красимиров Вълчев 3 26
49 Яница Василева Стоянова 3 21
50 Симона Здравкова Николова 3 25
51 Георги Кирилов Дуров 3 19
52 Ема Кирил Гинчева 4 26
53 Константин Ангелов Куманов 4 20
54 Мария Тодорова Пехливанова 4 25
55 Радослава Николаева Димитрова 4 20
56 Константин Илиев Стоенчев 4 19
57 Алекс Николаев Енев 4 26
58 Иван Александър Иванов Иванов 4 26
59 Естела Димитър Бакалова 4 26
60 Благовеста  Петкова 4 17
61 Андрей Мишев 4 23
62 Елеонора Тюлекова 4 13
63 Мартин Мотов 4 30
64 Боян Николаев Христов 4 25
65 Анна Андреева Стойнова 4 26
66 Росен Янков Славов 4 24
67 Кристияна Кирилова Бечева 4 25
68 Емилиан Симеонов Николов 5 30
69 Цветелина Илиянова Траянова 5 16
70 Александър Николаев Викиев 6 20
71 Даниел Йонков Капитанов 6 28
72 Никита Димитрова Ангелова 6 26
73 Радост Тодорова 6 26
74 Здравко Тодоров 6 30
75 Илиян Захариев ПГ4 19
76 Дария Петрова Кацарова ПГ4 19
77 Матей Георгиев Матеев ПГ 4 20
78 Живко Тончев Желев ПГ 4 20
79 Ениа Радославова Енева ПГ 4 20
80 Йоана Цолова ПГ4 19
81 Димитрис Янукос ПГ 4 18
82 Теодор Костурски ПГ3 18

🥳 Честито на всички медалисти и успех и в следващите кръгове!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

2 + 2 =